Bir tadım hayal edin; elinize kadehinizi alıyorsunuz ve yan yana, üreticilerinden bağımsız, üzüm cinsleri ve yoğunluklarına göre sıralanmış yüzlerce farklı aroma ve tatları dilediğiniz gibi gezip tadabiliyor, üreticiler ve ortak ilgi alanına sahip kişilerle tanışabiliyorsunuz…!

Dilerseniz; üreticilerle birlikte “Atölyelere” katılıyor, dünyanın, konusunda en önde gelen uzmanları; seçimlerini nasıl yapıyorlar, dinleyip öğrenebiliyor, onlarla “Master Class’larda birlikte tadım yapabiliyorsunuz!

Etkinlik Hilton Bomonti otelinde 3–4 Aralık 2022’de gerçekleşecek.

“Tat Tanış”, “Atölyeler” ve “Master Class’lar” bölümlerinden oluşan etkinliğe bilet alarak katılabilirsiniz.


KONUŞMACILARTAT & TANIŞ


Etkinliğin Tat & Tanış olarak isimlendirilen bölümünde içlerinde zeytinyağı, peynir, ekmek ve şarküteri gibi gurme gıda üreticilerinin de olduğu 50’den fazla üreticiye ait 300’den fazla lezzeti tadabileceksiniz.

Farklı etiketlerin üreticiden bağımsız olarak üzüm cinsi ve yoğunluğuna göre sıralanacağı “Tat & Tanış” bölümünde, ürünleri ideal tadım sırasında ve sıcaklığında tadabilecek, benzersiz bir tadım deneyimi yaşayacaksınız.

Tadım alanında öncelikle köpüklüler, ardından hafif beyazlar, sonrasında orta ve tam yoğunluktaki beyazlar olacak. Onları ise rozeler ve yoğunluğu artan şekilde kırmızılar takip edecek. Kısacası, tüm etiketler üzüm çeşitlerine, renklerine ve yoğunluklarına göre sıralanacak. Kalite standartları gereği “Tat & Tanış” bölümüne girişler 750 kişi/gün ile sınırlandırılacaktır.

Önemli Notlar:

– Tat & Tanış’a ait Early Bird (15 Kasım tarihine kadar geçerli) fiyatı tek gün için 850TL, 2 gün için 1.250TL’dir. Bu tarihten sonra geçerli olacak fiyatlar ise tek gün için 1.000TL, 2 gün için 1.500TL’’dir TL’dir.

– 1 günlük Tat & Tanış biletinizle birlikte herhangi 4 Atölye seansı bileti alırsanız diğer gün için Tat & Tanış girişiniz hediye edilecektir.

– 1 günlük Tat & Tanış biletinizle birlikte herhangi 2 Master Class seansı bileti alırsanız diğer gün için Tat & Tanış girişiniz hediye edilecektir.