30 Kasım – 1 Aralık 2019

Bir tadım hayal edin; elinize kadehinizi alıyorsunuz ve yan yana, üreticilerinden bağımsız, üzüm cinsleri ve yoğunluklarına göre sıralanmış yüzlerce farklı aroma ve tatları dilediğiniz gibi gezip tadabiliyor, üreticiler ve ortak ilgi alanına sahip kişilerle tanışabiliyorsunuz…!

Dilerseniz; dünyanın, konusunda en önde gelen uzmanları; seçimlerini nasıl yapıyorlar, dinleyip öğrenebiliyor, onlarla birlikte tadım yapabiliyorsunuz!

“Sommeliers’ Selection 2019, Enologist+” tadımı The Marmara Taksim otelde 30 Kasım – 1 Aralık 2019’da gerçekleşiyor.

“Tat Tanış”, “Master Class’lar” ve “Atölyeler” bölümlerinden oluşan etkinliğe bilet alarak katılabilirsiniz.

Konuşmacılar

sommeliers-selection-2019-enologist-detay

TAT & TANIŞ

Etkinliğin Tat & Tanış olarak isimlendirilen bölümünde içlerinde zeytinyağı, peynir, ekmek ve şarküteri gibi gurme gıda üreticilerinin de olduğu 50’den fazla üreticiye ait 250’den fazla lezzeti tadabileceksiniz.

Farklı etiketlerin üreticiden bağımsız olarak üzüm cinsi ve yoğunluğuna göre sıralanacağı “Tat & Tanış” bölümünde, ürünleri ideal tadım sırasında ve sıcaklığında tadabilecek, benzersiz bir tadım deneyimi yaşayacaksınız.

Tadım alanında öncelikle köpüklüler, ardından hafif beyazlar, sonrasında orta ve tam yoğunluktaki beyazlar olacak. Onları ise rozeler ve yoğunluğu artan şekilde kırmızılar takip edecek. Kısacası, tüm etiketler üzüm çeşitlerine, renklerine ve yoğunluklarına göre sıralanacak. Kalite standartları gereği “Tat & Tanış” bölümüne girişler 400 kişi/gün ile sınırlandırılacaktır.

Detalı bilgi için : sommeliersselection.com