Şarap ve ikram sektörlerinin beklediği, “referans” olarak kabul edilen iki tadım etkinliğinden biri olan “Challenging Master Classes”, “10-11 Haziran 2023” tarihlerinde, Gastronomi BirliğiTURYİD ve Chaîne des Rôtisseurs işbirliği ile düzenlenecek. Profesyonellerin ve nihai tüketicilerin büyük bir heyecanla beklediği tadım etkinliğini hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Bir tadım hayal edin; elinize kadehinizi alıyorsunuz ve yan yana, üreticilerinden bağımsız, üzüm cinsleri ve yoğunluklarına göre sıralanmış yüzlerce farklı aroma ve tatları dilediğiniz gibi gezip tadabiliyor, üreticiler ve ortak ilgi alanına sahip kişilerle tanışabiliyorsunuz…!

Dilerseniz; üreticilerle birlikte “Atölyelere” katılıyor, dünyanın, konusunda en önde gelen uzmanları; seçimlerini nasıl yapıyorlar, dinleyip öğrenebiliyor, onlarla birlikte “ Master Class ” larda tadım yapabiliyorsunuz, yorumlarınızı paylaşabiliyorsunuz!

Atölyeler ve Master Class’lar için detayları bilet içi metinlerde bulabilirsiniz.

“Master Class” bölümünde klasik CMC (uzmanların, izleyenlerin karşısında birbiriyle tartışarak yaptıkları kör tadım) formatında her zamanki gibi 4 farklı seans var,

MC 1, 2, 3 ve 4: Challenging Master Class / Konuşmacılar: Oz Clarke OBE ve Madeleine Stenwreth MW

International Wine Challenge eş-başkanı, dünyanın en saygın isimlerinden, kitapları ve TV Showları ile meşhur Oz Clarke OBE ve ”International Wine Challenge yarışmasında panel başkanı olan” Madeleine Stenwreth MW Master Class’ları yönetecekler. Her bir MC’da farklı şaraplar tadılacağı için dileyen misafirler iki gün boyunca toplam dört farklı Master Class’a katılma imkanına sahip olacaklar.

Master Class seansları 75 kişi ile sınırlıdır.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul otelde “10 – 11 Haziran 2023″de gerçekleşecek etkinliğe bilet alarak katılabilirsiniz.

Etkinlik programı üç ana bölümden oluşmaktır:

Tat & Tanış”, Master Class’lar” ve “Atölyeler” gerçekleştirilecektir.

Tat & Tanış bölümünde 50’dan fazla üreticinin 300’den fazla etiketi; gövdesine, rengine ve aroma profiline göre sıralanmış olarak tadılabilecek.

Master Class’lar, konusunda uzman bağımsız «otoriteler» tarafından yapılan tadım ve seminerledir. Atölyeler ise üreticiler ve diğer uzmanlar tarafından yapılan tadım ve seminer etkinlikleridir.

https://www.gustobarshop.com/Challenging-Master-Classes