cmc-2019-duyuru

Gustobar tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen büyük şarap buluşmasında dünyanın en önde gelen şarap uzmanları ile birlikte Workshop’lar, Masterclass’lar ve Şarap Yarışması gerçekleşecek. 

Challenging Master Classes 2019, daha önce olduğu gibi üreticilerimizin en yeni rekoltelerini de tatmamızı sağlayacak Walk Around Tasting, dünyanın farklı ülkelerinden şarap uzmanlarıyla Masterclass’lar ve Workshop’larla dolu iki günlük yoğun bir programa sahip. Bu yılki etkinlikte toplam 55 üreticinin 232 farklı şarabı tadılabilecek. Her biri kendi alanında uzman olan saygın otoriteler etkinlikte konuşmacı ve jüri olacaklar.


“Walk Around Tasting”de yüzlerce farklı etiket ve eşlikçi lezzet gezerek tadılabilecek.

“Workshop”larda farklı üreticilerin hikayeleri, rekolteleri ve denemeleri ile tanışılabilecek.

“Masterclass”larda dünyaca ünlü uzmanlarla birlikte tadımlar yapma ve farklı konularda üst düzey bilgilerle donanma imkânı bulunabilecek.

“Winemakers’ Challenge” şarap yarışmasında “profesyonel şarap eleştirmenleri” ve “şarap yapımcıları” ile birlikte kör tadım yaparak şaraplara nasıl madalya verildiğine şahit olunabilecek.

 


Kısıtlı Katılım!
Etkinliğin ideal tadım koşullarında gerçekleşmesi için etkinlik bilet satışı sınırlı sayıda tutulacaktır.


 

Etkinlik Programı
Walk Around Tasting (WAT), Workshop (WS), Master Class (MC) ve Winemakers’ Challenge (WMC) gün ve saatleri için lütfen tıklayın!

kayit-ol

gustobar-logo

CMC 2018